WYPOŻYCZAMY SAMOCHODY

DLA CIEBIE, TWOJEJ RODZINY I FIRMY


ODBIÓR Z LOTNISKA

WROCŁAW, KATOWICE

Wynajem samochodów Wrocław

Zapraszamy do odwiedzin nowego oddziału firmy Depart we Wrocławiu. Potrzebujesz samochodu na rodzinny wyjazd, na czas serwisowania auta prywatnego lub szukasz wygodnego transferu na lotnisko? Wypożyczalnia aut Depart to kompleksowe usługi w zakresie udostępniania pojazdów osobowych klas A, B, C, D i busów. U nas w standardzie i bez dodatkowych opłat znajdziecie Państwo nawigację GPS i fotelik samochodowy.

Polecamy wynajem samochodów miejskich i ekonomicznych lub bardziej przestronnych, rodzinnych. Wypożyczalnia samochodów Depart oferuje również nowoczesne i efektowne modele do przewozu VIP, jak również limuzyny na śluby i inne wyjątkowe okazje.

Zapraszamy do korzystania z wynajmu krótko i długoterminowego, zawsze na atrakcyjnych warunkach (również dla firm). Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami także z odległych regionów Polski oraz z zagranicy. W kręgu naszych usług znajduje się też wynajem aut w rozliczeniu z OC sprawcy kolizji. Skorzystacie z niego, jeżeli w wyniku stłuczki musieliście Państwo odstawić swój pojazd do serwisu.

W ramach usługi "door to door" oferujemy podstawienie samochodu we wskazane przez Klienta miejsce. To maksymalna wygoda i oszczędność czasu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do skorzystania z naszego oddziału we Wrocławiu, ale odebrać, jak i oddać samochód możecie w dowolnym, ustalonym z naszym pracownikiem miejscu.

Nasze auta posiadają komfortowe wyposażenie, w tym klimatyzację, wspomaganie kierownicy, radio CD czy centralny zamek. Klient otrzymuje i zwraca pojazd z pełnym bakiem. Z usług firmy Depart skorzystać mogą kierowcy od 21. roku życia i prawem jazdy ważnym od co najmniej roku. Zapraszamy!

Dane teleadresowe

Ulica Pałucka 15
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 54-153

Oferta aut

Toyota Aygo Toyota Yaris Toyota Corolla Seat Exeo Ford Mondeo
Ceny od: 70zł za dobę Ceny od: 80zł za dobę Ceny od: 100zł za dobę Ceny od: 130zł za dobę Ceny od: 130zł za dobę
REZERWUJ REZERWUJ REZERWUJ REZERWUJ REZERWUJ