WYPOŻYCZAMY SAMOCHODY

DLA CIEBIE, TWOJEJ RODZINY I FIRMY


ODBIÓR Z LOTNISKA

WROCŁAW, KATOWICE

OC- drogie, czyli dobre?

WYNAJEM NEWS

Zazwyczaj kierowcy zwracają uwagę na to, by ubezpieczenie było najtańsze, a nie najlepsze.
 
Ceny ubezpieczenia OC znacznie się różnią ze względu na rodzaj i pojemność samochodu, wiek kierowcy, bezszkodową jazdę, czy miejsce zamieszkania- im większe miasto, tym droższe OC.
 
Sposób zapłaty również wpływa na koszty, internetowe oferty są zatem najtańsze. Korzystanie z usługi Online cieszy się coraz większym uznaniem i jest prostą  wygodną formą. Płatność kartą kredytową lub posiadanie innych polis ubezpieczeniowych zazwyczaj zaniża cenę, tak samo jak wpłata jednorazowa za cały rok użytkowania.
 
Co prawda, jeśli mamy jakiekolwiek OC, po ewentualnej kolizji nie dotyczą nas bezpośrednio problemy związane z odszkodowaniem, warto jednak kierować się jakością usług. Jest mnóstwo czynników, które wpływają na cenę OC. Wybierając tanią wersję, tym samym rezygnujemy z  innych pakietów ubezpieczeń, takich jak AC, czy NNW, bo nie idzie to w parze z naszym wyborem.
 
Druga sprawa to fakt, że właściciele pojazdów często przepłacają za obowiązkowe ubezpieczenie OC. Różnice cenowe mogą okazać się kolosalne, dlatego powinniśmy być świadomi wyboru. Dobrym rozwiązaniem jest wyliczanie taniego OC przy pomocy kalkulatorów online, co da nam przejrzyste porównanie polis u różnych ubezpieczycieli.
 
Nie można jednoznacznie stwierdzić, która firma jest najlepsza, a która najtańsza, gdyż wszystko zależy od naszych wymagań. Najpierw powinniśmy określić, co jest dla nas korzystne. Firmy ubezpieczeniowe stale ze sobą konkurują, więc znalezienie atrakcyjnej oferty nie powinno być trudne. Należy jednak pamiętać, że cena może zmienić się z dnia na dzień.