WYPOŻYCZAMY SAMOCHODY

DLA CIEBIE, TWOJEJ RODZINY I FIRMY


ODBIÓR Z LOTNISKA

WROCŁAW, KATOWICE

Nasi Partnerzy

Akademia Bezpiecznej Jazdy - Lanette

Akademia Bezpiecznej Jazdy Lanette jest pierwszą na Śląsku firmą, zajmującą się szkoleniem kierowców mającym na celu poprawę techniki, świadomości oraz wiedzy na temat bezpiecznego i ekonomicznego poruszania się po drogach. Kadra firmy to certyfikowani trenerzy, a przy tym kierowcy sportowi i pasjonaci motoryzacji. Cel jaki przed sobą stawiają pracownicy Lanette to przede wszystkim zwiększenie świadomości kierowców na grożące im niebezpieczeństwa w czasie prowadzenia samochodu, jak również nauczenie odpowiednich reakcji w trakcie sytuacji ekstremalnych na drogach.

http://lanette.pl

Pomocni.org.pl

Pomocni.org.pl - firma prowadzi działalność w zakresie pomocy osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym w uzyskaniu najkorzystniejszego odszkodowania powypadkowego jak również odszkodowań należnych w związku z błędami medycznymi oraz szeroko pojętymi szkodami majątkowymi.

www.pomocni.org.pl

Hotel Weneda

Hotel położony w centrum miasta w odległości 500 m. od dworca głównego PKP i PKS.

www.hotel-weneda.opole.pl

Zamek Rogów Opolski

 www.rogow.wbp.opole.pl

Hotel Zamkowy Młyn

Hotel Zamkowy Młyn to kompleks restauracyjno-hotelowy z zapleczem konferencyjnym. Do dyspozycji gości pozostają: Restauracja, Sala konferencyjna, Sala biesiadna, PUB, Kawiarnia, Hotel.
Serdecznie zapraszamy!

www.zamkowymlyn.pl

Ślubne Auto

to serwis ogłoszeniowy, który umożliwia kompleksową prezentację pojazdów na wynajem, w celu umożliwienia parom młodym, gościom weselnym, organizatorom ślubów oraz innym zainteresowanym prostego i szybkiego sposobu dotarcia do atrakcyjnych ofert.

www.slubne-auto.pl

Hostel Bartek

„To miejsce, w którym usługa noclegowa nie jest zwykłą usługą, ale formą sztuki. Bo sztuką jest dać Gościowi niemal wszystko, czego zapragnie, za najniższą z możliwych cen.”
Hostel Bartek to miejsce nowoczesne, klimatyczne i stylowo zaaranżowane, stworzone z myślą o wszystkich szukających taniego noclegu.

hostelbartek.pl

Hotel "Maria"

zaprasza wszystkich do luksusowych apartamentów.

www.hotel-maria.pl

Opolecity.pl

Darmowe ogłoszenia, oferty pracy w Opolu

www.opolecity.pl